header foto header foto header foto header foto
Algemeen Organisatie Junioren Teams Wedstrijdschema Trainingsschema Uitslagen ParaHockey Keepersclub Zaalhockey
 
Dit schema loopt van 26-9-2022 t/m 2-10-2022
Junioren A
MO18-1
17:30 - 19:00
V1 - CD
Trainer(s)
Michiel Franck
Muhammad Rizwan
Opmerkingen
MO18-2
19:00 - 20:30
V2 - CD
Trainer(s)
Pierre Regnault
Opmerkingen
MO18-3
18:30 - 19:30
V4 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
MO18-5
19:30 - 20:30
V4 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
Junioren B
MO16-1
17:30 - 19:00
V2 - CD
Trainer(s)
Anouk Leenhouts
Opmerkingen
MO16-2
17:30 - 19:00
V3 - CD
Trainer(s)
Guusje van de Kamp
Opmerkingen
MO16-3
20:00 - 21:00
V4 - AB
Trainer(s)
Lieke van Rijn
Opmerkingen
MO16-4A
18:45 - 19:45
V4 - AB
Trainer(s)
Duncan Treffers
Opmerkingen
MO16-4C
17:30 - 18:30
V4 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
Junioren D
MO12-1
16:15 - 17:30
V2 - AB
Trainer(s)
Lieve Braam
Opmerkingen
MO12-2
16:15 - 17:30
V2 - CD
Trainer(s)
Lisa Halbertsma
Nadine Muurmans
Naudjan Peters
Opmerkingen
MO12-3
16:15 - 17:30
V3 - AB
Trainer(s)
Just Ekering
Opmerkingen
MO12-4
16:15 - 17:30
V5 - AB
Trainer(s)
Fiene Kruyt
Lizzie Braam
Opmerkingen
MO12-5
17:30 - 18:45
V5 - AB
Trainer(s)
Fin de Pagter
Janne Lam
Opmerkingen
MO12-6
16:15 - 17:30
V4 - CD
Trainer(s)
Femke Dool
Julius Hehakaya
Rosalie Quix
Opmerkingen
MO12-7
16:15 - 17:30
V3 - CD
Trainer(s)
Sylwia Zataj
Opmerkingen
Junioren A
JO18-1
17:30 - 19:00
V1 - AB
Trainer(s)
Jur van der Have
Razwan Ahmed
Opmerkingen
JO18-2
20:30 - 22:00
V2 - AB
Trainer(s)
Joost Looijen
Opmerkingen
JO18-3
20:00 - 21:00
V5 - AB
Trainer(s)
Sylwia Zataj
Opmerkingen
JO18-4
21:00 - 22:00
V5 - AB
Trainer(s)
Sylwia Zataj
Opmerkingen
Junioren B
JO16-1
17:30 - 19:00
V2 - AB
Trainer(s)
Rashid Mehmood
Tomas Lagerwey
Opmerkingen
JO16-2
17:30 - 19:00
V3 - AB
Trainer(s)
Sylwia Zataj
Opmerkingen
JO16-3B
19:00 - 20:00
V5 - AB
Trainer(s)
Sylwia Zataj
Opmerkingen
Junioren C
JO14-1
19:00 - 20:30
V2 - AB
Trainer(s)
Casper Leenhouts
Joost Looijen
Opmerkingen
JO14-3A
17:30 - 18:30
V4 - AB
Trainer(s)
Joost Looijen
Opmerkingen
Junioren D
JO12-1
16:15 - 17:30
V1 - AB
Trainer(s)
Pip de Goederen
Tjebbe Schweitzer
Opmerkingen
JO12-2
16:15 - 17:30
V1 - CD
Trainer(s)
Just Noordzij
Nees van der Hurk
Opmerkingen
JO12-3
16:15 - 17:30
V5 - CD
Trainer(s)
Lars Andersson
Maxime Colnot
Muriƫlle Mens
Opmerkingen
JO12-4
16:15 - 17:30
V4 - AB
Trainer(s)
Jurre Beltman
Valentijn Engering
Opmerkingen
JO12-5
17:30 - 18:45
V5 - CD
Trainer(s)
Melle Giesing
Thom Brinkhorst
Opmerkingen