header foto header foto header foto header foto
Onze Club Club Events Hockey Bestuur Accommodatie Commissies Vrijwilligers Medisch Vertrouwenscommissie Arbitrage Maatschappelijk
 
Arbitrage
Olivier Vermeulen Toewijzing [email protected]
Brechtje Renzema Examenplanning [email protected]
Herwin Schonewille Opleiding [email protected]
Breedte Hockey Jeugd
Annelies Guensberg Manager Lijncoördinatoren Jongste Jeugd [email protected]
Floortje Schouten-Dietz Manager Technisch Coördinatoren Jongste Jeugd [email protected]
Eveline Augustus Manager Lijncoördinatoren Jeugd [email protected]
Caroline Hofsté Manager Technisch Coördinatoren Jeugd [email protected]
Lenie Pierik Technisch Manager Jongste Jeugd Funkey's, Benjamins, Jongens/Meisjes O8 en O9
Jochem van der Schoor Technisch Manager Jongste Jeugd Jongens/Meisjes O10 - O12
Jeannette van Heeckeren Technisch Manager Jeugd O14 Jongens/Meisjes O14
Pierre Regnault Technisch Manager Jeugd O16 - O18 Jongens/Meisjes O16 - O18
Benjamins
Lenie Pierik Technisch Manager Jongste Jeugd [email protected]
Floor Kropman-Henken Lijncoördinator [email protected]
Martine Hoppenbrouwers Hoofdtrainer Jongens
Florien Slieker Hoofdtrainer Jongens
Douwina Postma Hoofdtrainer Jongens
Florentine Coenen-Viersen Hoofdtrainer Meisjes
Pauline Hentenaar Hoofdtrainer Meisjes
Douwina Postma Hoofdtrainer Meisjes
Funkeys
Lenie Pierik Technisch Manager Jongste Jeugd [email protected]
Rosalie Dijkstra-Braun Lijncoördinator [email protected]
Laura van der Feen Hoofdtrainer Jongens
Dominique ten Haaf Hoofdtrainer Meisjes
Jongens O12 (D)
Jochem van der Schoor Technisch Manager Jongste Jeugd [email protected]
Anne-Kee Vink Lijncoördinator
Floortje Schouten-Dietz Technisch Coördinator
Kim Reimus Technisch Coördinator
Joost Looijen Hoofdtrainer Jongens Maandag
Pierre Regnault Hoofdtrainer Jongens Donderdag
Douwina Postma Hoofdtrainer Jongens
Jongens O14 (C)
Jeannette van Heeckeren Technisch Manager Jeugd O14 [email protected]
Carolien de Wilde-de Vreeze Lijncoördinator
Christel Hooft Van Iddekinge Technisch Coördinator
Ingrid van Dooren Technisch Coördinator
Jongens O16 (B)
Pierre Regnault Technisch Manager Jeugd O16 - O18 [email protected]
Suzanne Offers Lijncoördinator
Geesje Wolf Technisch Coördinator
Leontine Schoonderwoerd Technisch Coördinator
Jongens O18 (A)
Pierre Regnault Technisch Manager Jeugd O16 - O18 [email protected]
Caroline Hofsté Lijncoördinator
Robbert van Mackelenbergh Technisch Coördinator
Jongens/Meisjes O10 (Maxi's)
Jochem van der Schoor Technisch Manager Jongste Jeugd [email protected]
Puck Kranenburg Lijncoördinator Jongens
Annelies Guensberg Technisch Coördinator Jongens
Pierre Regnault Hoofdtrainer Jongens Dinsdag
Jeannette van Heeckeren Hoofdtrainer Jongens Vrijdag
Carolien de Koning Lijncoördinator Meisjes
Loes Buijs Technisch Coördinator Meisjes
Bas van den Berg Hoofdtrainer Meisjes Dinsdag
Pim Godefroy Hoofdtrainer Meisjes Dinsdag
Alexander Buijs Hoofdtrainer Meisjes Vrijdag
Erik Schlooz Hoofdtrainer Meisjes Vrijdag
Jongens/Meisjes O8 (F-jes)
Lenie Pierik Technisch Manager Jongste Jeugd [email protected]
Marieke Vermeulen-Pernet Lijncoördinator Jongens
Sara van de Venne Hoofdtrainer Jongens
Vincent Middelburg Hoofdtrainer Jongens
Douwina Postma Hoofdtrainer Jongens
Frederique van Dijk-Zonnevylle Lijncoördinator Meisjes
Johanneke Pleij-Schilthuis Hoofdtrainer Meisjes
Emi van Tilburg Hoofdtrainer Meisjes
Douwina Postma Hoofdtrainer Meisjes
Jongens/Meisjes O9 (Mini's)
Lenie Pierik Technisch Manager Jongste Jeugd [email protected]
Erin van Wesemael-Suijkerbuijk Lijncoördinator Jongens
Erin van Wesemael-Suijkerbuijk Hoofdtrainer Jongens Woensdag
Douwina Postma Hoofdtrainer Jongens Woensdag
Rogier Hofsté Hoofdtrainer Jongens Vrijdag
Suzanne Smulders Technisch Coördinator Jongens
Nienke Bogaerts Lijncoördinator Meisjes
Suzanne Kam Technisch Coördinator Meisjes
Marjolein Louwerse-Raaijmaakers Hoofdtrainer Meisjes Woensdag & vrijdag
Douwina Postma Hoofdtrainer Meisjes Woensdag & Vrijdag
Keepersclub
Floor Voogt-Berendsen Technisch Coördinator [email protected]
Meisjes O12 (D)
Jochem van der Schoor Technisch Manager Jongste Jeugd [email protected]
Maartje Mathijsen-Molenkamp Lijncoördinator
Vivian Brouwer Lijncoördinator
Lara Hesseling Technisch Coördinator
Joris Geerards Technisch Coördinator
Joost Looijen Hoofdtrainer Meisjes
Douwina Postma Hoofdtrainer Meisjes
Pierre Regnault Hoofdtrainer Meisjes
Meisjes O14 (C)
Jeannette van Heeckeren Technisch Manager Jeugd O14 [email protected]
Suzanne Offers Lijncoördinator
Renske Bakker Lijncoördinator
Christoph Vergouwen Technisch Coördinator
Meisjes O16 (B)
Pierre Regnault Technisch Manager Jeugd O16 - O18 [email protected]
Henrieke Pijpers Lijncoördinator
Jeroen Dekker Technisch Coördinator
Meisjes O18 (A)
Pierre Regnault Technisch Manager Jeugd O16 - O18 [email protected]
Deli Seligmann Lijncoördinator
Karlijn Schweitzer Technisch Coördinator
Anja Zweers Technisch Coördinator
ParaHockey
vacature Lijncoördinator [email protected]
Mariska Meulenberg Technisch Coördinator [email protected]
Breedte Hockey Senioren
Denise Hijman Lijncoördinator Senioren Heren/Dames [email protected]
Denise Hijman Lijncoördinator Veteranen/Veterinnen [email protected]
Flexhockey
Judith van der Steen Content Manager Flexhockey [email protected]
Hockey 7
Joost Gijsbers Coördinator [email protected]
Hans Venema Lijncoördinator [email protected]
Jong Senioren
Denise Hijman Lijncoördinator Jong Senioren Heren/Dames [email protected]
Teamondersteuning >18
Denise Hijman Community Manager [email protected]
Trimhockey
Hans Venema Trimhockey coördinator [email protected]
Frank Quix Trimhockey competitie [email protected]
Walkinghockey
Lieve Braam Commissielid [email protected]
Coaching Academy
Lenie Pierik TC's Coaching Academy
Jochem van der Schoor TC's Coaching Academy
Contributie administratie
Jeroen van der Helden Algemeen [email protected]
Coördinatie Maatschappelijke Projecten
Ernst Schoenmaeckers Commissielid [email protected]
Inger Borggreven-Simmelink Commissielid [email protected]
Lieve Braam Commissielid [email protected]
Duurzaamheid
vacature Commissielid [email protected]
Ben van Donselaar Commissielid
Familietoernooi
Mathieu Baalman Commissielid [email protected]
Marike Poppema-Stadermann Commissielid [email protected]
Myrthe van de Kamp Commissielid [email protected]
Kiki Eikenboom Commissielid [email protected]
Martin Udo Commissielid [email protected]
Niels Jongejan Commissielid [email protected]
Feestcommissie Jeugd
Pepijn Martens Coördinator [email protected]
Klaske van den Berg Commissielid [email protected]
Martine van Elten Commissielid [email protected]
Machteld Bijkerk Commissielid [email protected]
Hockeybestuur
Marieke Oudenhuijsen Secretaris [email protected]
Dé Mulder Penningmeester [email protected]
Sytze van der Aa Tophockey Jeugd & Senioren [email protected]
Caroline Hofsté Breedte Hockey Jeugd [email protected]
Daniel Mens Breedte Hockey Senioren [email protected]
Floortje Schouten-Dietz Breedte Hockey Jongste Jeugd [email protected]
Ties Guensberg Clubbeleving/Vrijwilligers [email protected]
Emile Voogt Communicatie & PR [email protected]
Horeca
Rick Koudijs Barcommissie [email protected]
Corné Jansen Barcommissie [email protected]
Inkoop
vacature Zaal, kleding & materialen [email protected]
Anne van Campenhout Top Hockey Jeugd
Ledenadministratie
Yanjuan (Jane) Xu Algemeen [email protected]
Ledenwerving
Denise Hijman Studenten [email protected]
Astrid van Barneveld Sjors Sportief [email protected]
Materiaalcommissie
Elisabeth Klein Hofmeijer Coachmappen
Jacco Verpoorte Keepersmateriaal O9 - O10
Tanja van Norden Keepersmateriaal O12 - O18, Senioren en Studenten [email protected]
Daniel van Blitterswijk Keepersmateriaal O12 - O18, Senioren en Studenten
Renske Bakker Trainingsmateriaal Jongste Jeugd
Michel Hilberink Trainingsmateriaal Jeugd/Senioren
Gerard Uiling Reparaties
Julie Raap Trainerscontracten
Kathelyn van der Ham Trainersjassen
Dana-Anne de Gast Zorgtassen
Eveline Augustus Commissielid
Medische commissie
Marwan Shadid Commissielid [email protected]
Mauri Witt Commissielid [email protected]
Jesper Wallet Commissielid [email protected]
Dana-Anne de Gast Coördinator [email protected]
Officemanager
Astrid van Barneveld Algemeen [email protected] [email protected]
Schaerweijde Communicatie Team (SCT)
Publishers
Suzan van Zeist Coördinator [email protected]
Astrid van Barneveld Site/App [email protected]
Godert von Weiler Weekly, Narrowcasting
Isabelle van Schelven Social Media
Ruth Bisschop Social Media
Redactie
Margit Colnot Senioren/7'ns, G- & Sponsors
Floor Voogt-Berendsen Keepers
Ruth Bisschop Coördinatie, Eindredactie [email protected]
Suzan van Zeist Coördinatie, Eindredactie [email protected]
Speakers/DJ
Michael van der Knoop Speaker
Ernst van Splunter Speaker
Puck Kranenburg Speaker
Mels van Bergen DJ
vacature DJ
Video/Beeld
Rutger Dalenoord Algemeen
Frank Mulder Wedstrijdvideo
Vormgeving
Godert von Weiler Coördinator, Weekly
Sponsoring
Brede Schouders
Duco van Oosterhout Coördinator [email protected]
Jeroen Verdonk Algemeen [email protected]
Rutger Dalenoord Algemeen [email protected]
Club32
Sytze van der Aa Voorzitter [email protected]
Lieke van Dijk Secretaris
Pieter van Essen Penningmeester
Britt van Donselaar Algemeen
Sponsorcommissie
Mathieu Baalman Voorzitter [email protected]
Michiel Schouten Commissielid [email protected]
Rutger Dalenoord Commissielid [email protected]
Peter de Bruin Commissielid [email protected]
Anouk de Sonnaville Commissielid [email protected]
Staffan Meij Commissielid [email protected]
Jeroen Verdonk Commissielid [email protected]
Jeroen van der Helden Commissielid Penningmeester sponsorcommissie [email protected]
SVR (Sportiviteit, Veiligheid & Respect)
Joost Roselaers Commissielid [email protected]
Valerie Ritchie Commissielid [email protected]
Ellen van Roy Commissielid [email protected]
Technisch directeur
Albert Kees Manenschijn Technisch directeur
Tenue
Marieke Oudenhuijsen Commissielid [email protected]
Anne-Marij Dalenoord Commissielid [email protected]
Anne van Campenhout Commissielid [email protected]
Dé Mulder Commissielid [email protected]
Hadewych Barnasconi Commissielid [email protected]
Pauline Hentenaar Commissielid [email protected]
Astrid van Barneveld Commissielid [email protected]
Top Hockey Jeugd
Enzo Torossi Technisch Manager Tophockey Jeugd O14 - O16 - O18 [email protected]
Janneke Carstens Lijncoördinator Top Hockey Jeugd O14 - O16 - O18 [email protected]
Sofie van Essen Technisch coördinator Top Hockey Jeugd O14 - O16 - O18 [email protected]
Marieke Zuidema Mentale begeleiding
Top Hockey Senioren
Châtal de Wolf Coördinator [email protected]
Hielke Bruin Organisatie [email protected]
Albert Kees Manenschijn Coach H1
Reinoud Wolff Assistent Coach H1
Pepijn Sigtermans Manager H1 [email protected]
Wouter van Voorst Coach D1
Tomás Poggio Van Deventer Assistent Coach D1
Jacqueline Bloem Manager D1 [email protected]
Topavond
Marieke Oudenhuijsen Commissielid [email protected]
Niek van Exel Commissielid [email protected]
Emile Voogt Commissielid [email protected]
Anouk de Sonnaville Commissielid [email protected]
Saar de Vries-Gerritsen Commissielid
David van Schelven Commissielid
Floor Voogt-Berendsen Commissielid
Marjolein Teunissen-Arts Commissielid
Marlou Verheyen Commissielid
Alette Geerts Commissielid
Tuchtcommissie
Michiel Schouten Commissielid Zaken buiten het veld [email protected]
Olivier Vermeulen Commissielid Zaken buiten het veld [email protected]
Kees van der Lee Commissielid Zaken buiten het veld [email protected]
Peggy Corstens Commissielid Zaken buiten het veld [email protected]
Tuchtzaken
Nicole Lisman Commissielid Zaken op het veld [email protected]
Valkentoernooi
Harry Corstens Commissielid [email protected]
Suzan de Jonge Commissielid [email protected]
Boris de Man Commissielid [email protected]
Valérie Oliemans Commissielid [email protected]
Tessa Bunte Commissielid [email protected]
Jitske de Graaff Commissielid [email protected]
Veldplanning
Nanja Njio Trainingen & Wedstrijden Maandag - Vrijdag [email protected]
Brechtje Renzema Wedstrijden Zaterdag [email protected]
Brechtje Renzema Wedstrijden Zondag [email protected]
Verenigingsmanager
vacature Algemeen [email protected]
Vertrouwenspersonen Schaerweijde
Merel Veen Commissielid [email protected]
Michiel van Eersel Commissielid [email protected]
Marja Verdonk Commissielid [email protected]
Dana-Anne de Gast Commissielid [email protected]
Vrijwilligersbureau
Maarten Kruyt Commissielid [email protected]
Gijs Speelman Commissielid [email protected]
Anne-Marie Brueren Commissielid [email protected]
Yvette van Eck Commissielid [email protected]
Wedstrijdleiding
Brechtje Renzema Wedstrijdsecretaris Jongste Jeugd [email protected]
Brechtje Renzema Wedstrijdsecretaris Jeugd [email protected]
Brechtje Renzema Wedstrijdsecretaris Senioren [email protected]
Brechtje Renzema Wedstrijdplanning [email protected]
Brechtje Renzema Manager Wedstrijdleiding [email protected]
Zaalhockey
Marieke Oudenhuijsen Zaalcommissaris
Erica Broeder Coördinator [email protected]
vacature Inkoop Zaal
Margo Steehouwer Zaalplanning
Lenie Pierik Planning Trainers
Brechtje Renzema Wedstrijdsecretaris Zaal [email protected]