09:00 - 10:00 |
externe verhuur |
Trainingsgroep |
V1 - AB |
keeperstraining BvGaalen |
09:00 - 10:30 |
Trimhockey woensdag |
Pierre Regnault |
V1 - CD |
|
14:45 - 16:00 |
3e trainingsmoment O12 groep 1 |
|
V1 |
|
15:00 - 16:00 |
Keepers |
Trainingsgroep |
V5 - AB |
JJ O10 |
15:00 - 16:00 |
Jongens Funkey |
Jort Makkinga Koen Rabelink Lucas Martens Mees Zeilstra Seb Terhaar sive Droste Taeke Giesing Tijs Tuinte Victor Schouten |
V4 |
|
15:00 - 16:00 |
Jongens Funkey |
|
V5 - CD |
|
15:00 - 16:00 |
Jongens O7 |
|
V2 - AB |
|
15:00 - 16:00 |
Jongens O7-1 |
|
V2 - AB |
|
15:00 - 16:00 |
Jongens O7-2 |
|
V2 - AB |
|
15:00 - 16:00 |
Jongens O7-3 |
|
V2 - AB |
|
15:00 - 16:00 |
Jongens O7-4 |
|
V2 - CD |
|
15:00 - 16:00 |
Jongens O7-5 |
|
V2 - CD |
|
15:00 - 16:00 |
Jongens O7-6 |
|
V2 - CD |
|
15:00 - 16:00 |
Meisjes Benjamins |
|
V3 - AB |
|
15:00 - 16:00 |
Meisjes Funkey |
Anne-Sophie Roselaers Cato de Wilde Charlotte Eisberg Chrisje Veltman Emma Bommelje Eva Vossen Julia Tieleman Lucia Ritchie Lucie Karelse |
V4 |
|
15:00 - 16:00 |
Meisjes O7-1 |
Fleur de Kroon Phileine van der Erf |
V3 - AB |
|
15:00 - 16:00 |
Meisjes O7-2 |
|
V3 - AB |
|
15:00 - 16:00 |
Meisjes O7-3 |
|
V3 - AB |
|
15:00 - 16:00 |
Meisjes O7-4 |
|
V3 - CD |
|
15:00 - 16:00 |
Meisjes O7-5 |
|
V3 - CD |
|
15:00 - 16:00 |
Meisjes O7-6 |
|
V3 - CD |
|
16:00 - 17:00 |
Keepers |
Trainingsgroep |
V5 |
JJ O9 |
16:15 - 17:30 |
3e trainingsmoment O12 groep 2 |
|
V1 |
|
16:15 - 17:15 |
Jongens O8-1 |
Kick Ekering Timo Berkman |
V2 - AB |
|
16:15 - 17:15 |
Jongens O8-2 |
Philip Stam Simon van der Made |
V2 - AB |
|
16:15 - 17:15 |
Jongens O8-3 |
Coen Udo Thijn van Wesemael |
V2 - AB |
|
16:15 - 17:15 |
Jongens O8-4 |
|
V2 - CD |
|
16:15 - 17:15 |
Jongens O9-1 |
Sam Dalenoord Tijn Derickx |
V4 |
|
16:15 - 17:15 |
Jongens O9-2 |
Andy Lei Sebastien Bosman |
V4 |
|
16:15 - 17:15 |
Jongens O9-3 |
Berend Colijn Florian van Essen Olivier Geijtenbeek |
V4 |
|
16:15 - 17:15 |
Jongens O9-4 |
Aiden Adjepon-Yamoah Gijs Koopmans |
V4 |
|
16:15 - 17:15 |
Meisjes O8-1 |
|
V3 - AB |
|
16:15 - 17:15 |
Meisjes O8-2 |
|
V3 - AB |
|
16:15 - 17:15 |
Meisjes O8-3 |
Malou de Goederen |
V3 - AB |
|
16:15 - 17:15 |
Meisjes O8-4 |
Fènieke Lommers Lisa van Wijngaarden |
V3 - AB |
|
16:15 - 17:15 |
Meisjes O8-5 |
|
V3 - CD |
|
17:00 - 17:30 |
Trainingen overig |
Trainingsgroep |
V5 |
opbouwen |
17:15 - 18:15 |
Jongens O14-4B |
Joost Looijen |
V4 - AB |
|
17:15 - 18:15 |
Jongens O18-4 |
Hayden Weaver |
V4 - CD |
|
17:15 - 18:15 |
Meisjes O9-1 |
Jolie Tromp Emme Kruyt |
V3 |
|
17:15 - 18:15 |
Meisjes O9-2 |
Roosmarijn Veltman Rosalie Louwerse |
V2 |
|
17:15 - 18:15 |
Meisjes O9-3 |
Frédèrique Minderhoud Isabelle de Bruyckere |
V3 |
|
17:15 - 18:15 |
Meisjes O9-4 |
Eva Offers Linde Schuurman |
V2 |
|
17:15 - 18:15 |
Meisjes O9-5 |
|
V3 |
|
17:15 - 18:15 |
Meisjes O9-6 |
Isabelle Quix Willemijn Smulders |
V2 |
|
17:30 - 18:30 |
Keepers |
Trainingsgroep |
V5 |
Junioren blok 1 en para keepers |
17:30 - 18:59 |
Jongens O14-1 |
Muhammad Rizwan Tjebbe Schweitzer |
V1 - AB |
|
17:30 - 19:00 |
Meisjes O18-1 |
Anouk Leenhouts |
V1 - CD |
|
18:15 - 19:45 |
Jongens O18-2 |
Joost Looijen |
V3 - CD |
|
18:15 - 19:45 |
Meisjes O14-1 |
Pip de Goederen Tim Knapper |
V2 - AB |
|
18:15 - 19:45 |
Meisjes O16-2 |
Naudjan Peters Douwina Postma |
V2 - CD |
|
18:15 - 19:14 |
Meisjes O16-6A |
Hayden Weaver |
V3 - AB |
|
18:15 - 19:45 |
ParaHockey P1 |
|
V4 - AB |
|
18:15 - 19:30 |
ParaHockey P2 |
|
V4 - AB |
|
18:15 - 19:15 |
ParaHockey P3 |
|
V4 - CD |
|
18:30 - 19:30 |
Keepers |
Trainingsgroep |
V5 |
Junioren blok 2 |
19:00 - 20:30 |
Jongens O16-1 |
Rashid Mehmood Tomas Lagerwey |
V1 - AB |
|
19:00 - 20:30 |
Jongens O18-1 |
Jur van der Have |
V1 - CD |
|
19:15 - 20:14 |
Meisjes O16-5 |
Hayden Weaver |
V3 - AB |
|
19:30 - 20:30 |
Keepers |
Trainingsgroep |
V5 |
Junioren blok 3 |
19:45 - 21:15 |
Dames 02 |
Pierre Regnault |
V2 - AB |
|
19:45 - 21:15 |
Dames 03 |
Daniëlle Adelaar |
V4 - CD |
|
19:45 - 21:00 |
Dames 05 / PIAS |
Douwina Postma |
V2 - CD |
|
19:45 - 20:59 |
Dames 30-2 |
Naudjan Peters |
V3 - CD |
|
19:45 - 20:45 |
Meisjes O18-4 |
Joost Looijen |
V4 - AB |
|
20:15 - 21:29 |
Dames 30-1 |
Peter Jan Lever |
V3 - AB |
|
20:30 - 21:00 |
Trainingen overig |
Trainingsgroep |
V5 |
Opbouwen |
20:30 - 22:00 |
Dames O25-01 |
Rashid Mehmood |
V1 - CD |
|
20:30 - 22:00 |
Heren 30-3 |
|
V1 - AB |
|
20:45 - 22:00 |
Dames O25-02 / PIAS |
|
V4 - AB |
|
21:00 - 22:00 |
Keepers |
Trainingsgroep |
V5 - AB |
senioren |
21:00 - 22:15 |
Dames 08 - PIAS |
Pierre Regnault |
V2 - CD |
|
21:00 - 22:14 |
Heren O25-01 |
Douwina Postma |
V3 - CD |
|
21:00 - 22:00 |
Jongens O18-3 |
Joost Looijen |
V5 - CD |
|
21:15 - 22:30 |
Dames O25-03 / PIAS |
Robert Hehakaya |
V4 - CD |
|