header foto header foto header foto header foto
Onze Club Club Events Hockey Bestuur Accommodatie Commissies Vrijwilligers Medisch Vertrouwenscommissie Arbitrage Maatschappelijk
 
Arbitrage
Inger Borggreven-Simmelink Voorzitter [email protected]
Olivier Vermeulen Toewijzing [email protected]
Brechtje Renzema-Martens Examenplanning [email protected]
Herwin Schonewille Opleiding [email protected]
Breedte Hockey Jeugd
Marieke Kerssemakers Manager Lijncoördinatoren Jongste Jeugd [email protected]
Sofie van Essen Manager Technisch Coördinatoren Jongste Jeugd [email protected]
Linda Noordzij Manager Lijncoördinatoren Jeugd [email protected]
Caroline Hofsté Manager Technisch Coördinatoren Jeugd [email protected]
Lenie Pierik Technisch Manager Jongste Jeugd Funkey's, Benjamins, Jongens/Meisjes O8 en O9
Michiel Franck Technisch Manager Jongste Jeugd Jongens/Meisjes O10 - O12
Jeannette van Heeckeren Technisch Manager Jeugd O14 Jongens/Meisjes O14
Pierre Regnault Technisch Manager Jeugd O16 - O18 Jongens/Meisjes O16 - O18
Benjamins
Lenie Pierik Technisch Manager Jongste Jeugd [email protected]
Marieke Vermeulen-pernet Lijncoördinator [email protected]
Sara van de Venne Hoofdtrainer Jongens
Vincent Middelburg Hoofdtrainer Jongens
Johanneke Pleij-Schilthuis Hoofdtrainer Meisjes
Frederique van Dijk-Zonnevylle Hoofdtrainer Meisjes
Funkeys
Lenie Pierik Technisch Manager Jongste Jeugd [email protected]
Floor Kropman-Henken Lijncoördinator [email protected]
Martine Hoppenbrouwers Hoofdtrainer Jongens
Florien Slieker Hoofdtrainer Jongens
Florentine Coenen-Viersen Hoofdtrainer Meisjes
Pauline Hentenaar Hoofdtrainer Meisjes
Jongens O12 (D)
Michiel Franck Technisch Manager Jongste Jeugd [email protected]
Annelieke Ekering Lijncoördinator
Anne-Marij Dalenoord Lijncoördinator
Marleen Berkman Technisch Coördinator
Kim Reimus Technisch Coördinator
Joost Looijen Hoofdtrainer Jongens
Jongens O14 (C)
Jeannette van Heeckeren Technisch Manager Jeugd O14 [email protected]
Anneloes Vellener Lijncoördinator
Geesje Wolf Technisch Coördinator
Leontine Schoonderwoerd Technisch Coördinator
Jongens O16 (B)
Pierre Regnault Technisch Manager Jeugd O16 - O18 [email protected]
Suzanne Offers Lijncoördinator
Geesje Wolf Technisch Coördinator
Leontine Schoonderwoerd Technisch Coördinator
Jongens O18 (A)
Pierre Regnault Technisch Manager Jeugd O16 - O18 [email protected]
vacature Lijncoördinator
Jeroen de Jong Technisch Coördinator
Jongens/Meisjes O10 (Maxi's)
Michiel Franck Technisch Manager Jongste Jeugd [email protected]
Anne-Kee Vink Lijncoördinator Jongens
Floortje Schouten-Dietz Technisch Coördinator Jongens
Joost Looijen Hoofdtrainer Jongens
Jeannette van Heeckeren Hoofdtrainer Jongens
Vivian Brouwer Lijncoördinator Meisjes
Joris Geerards Technisch Coördinator Meisjes
Naudjan Peters Hoofdtrainer Meisjes
Jongens/Meisjes O8 (F-jes)
Lenie Pierik Technisch Manager Jongste Jeugd [email protected]
Loes Buijs Lijncoördinator Jongens
Suzanne Smulders Technisch Coördinator Jongens
Erin van Wesemael-suijkerbuijk Hoofdtrainer Jongens
Nienke Bogaerts Lijncoördinator Meisjes
Suzanne Kam Technisch Coördinator Meisjes
Marjolein Louwerse-Raaijmaakers Hoofdtrainer Meisjes
Jongens/Meisjes O9 (Mini's)
Lenie Pierik Technisch Manager Jongste Jeugd [email protected]
Puck Kranenburg Lijncoördinator Jongens
Annelies Guensberg Technisch Coördinator Jongens
Jochem van der Schoor Hoofdtrainer Jongens
Carolien de Koning Lijncoördinator Meisjes
Suzanne Offers Technisch Coördinator Meisjes
Bas van den Berg Hoofdtrainer Meisjes Woensdag
Naudjan Peters Hoofdtrainer Meisjes Woensdag & Vrijdag
Keepersclub
Floor Voogt-Berendsen Technisch Coördinator [email protected]
Niek van Exel Verantwoordelijk Bestuurslid [email protected]
Meisjes O12 (D)
Michiel Franck Technisch Manager Jongste Jeugd [email protected]
Maartje Mathijsen-Molenkamp Lijncoördinator
Lara Hesseling Technisch Coördinator
Meisjes O14 (C)
Jeannette van Heeckeren Technisch Manager Jeugd O14 [email protected]
Suzanne Offers Lijncoördinator
Renske Bakker Lijncoördinator
Emile Voogt Technisch Coördinator
Meisjes O16 (B)
Pierre Regnault Technisch Manager Jeugd O16 - O18 [email protected]
Miriam Dekker Lijncoördinator
Henrieke Pijpers Lijncoördinator
Jeroen Dekker Technisch Coördinator
Meisjes O18 (A)
Pierre Regnault Technisch Manager Jeugd O16 - O18 [email protected]
Deli Seligmann Lijncoördinator
Karlijn Schweitzer Technisch Coördinator
Anja Zweers Technisch Coördinator
ParaHockey
Mariska Meulenberg Technisch Coördinator [email protected]
Ton Kamperman Lijncoördinator [email protected]
Breedte Hockey Senioren
Max Been Lijncoördinator Senioren Heren [email protected]
vacature Lijncoördinator Senioren Dames [email protected]
Jorrit Hachmer Lijncoördinator Veteranen [email protected]
vacature Lijncoördinator Veterinnen [email protected]
Hockey 7
Hans Venema Lijncoördinator [email protected]
Joost Gijsbers Coördinator [email protected]
Jong Senioren
Hans Drenth Lijncoördinator Jong Senioren Dames [email protected]
Hans van de Kamp Lijncoördinator Jong Senioren Heren [email protected]
Teamondersteuning >18
Denise Hijman Community Manager [email protected]
Trimhockey
Hans Venema Trimhockey coördinator [email protected]
Frank Quix Trimhockey competitie [email protected]
Coaching Academy
Sofie van Essen TC's Coaching Academy
Joke Davio TC's Coaching Academy
Martine Hoppenbrouwers TC's Coaching Academy
Marieke Oudenhuijsen TC's Coaching Academy
Jelle Sprée TC's Coaching Academy
Lenie Pierik TC's Coaching Academy
Ernst Wagenmans TC's Coaching Academy
Caroline Hofsté TC's Coaching Academy
Anja Zweers TC's Coaching Academy
Contributie administratie
Jeroen van der Helden Algemeen [email protected]
Coördinatie Maatschappelijke Projecten
Astrid Hollander-Suijker Commissielid [email protected]
Isabelle van Schelven Commissielid [email protected]
Lieve Braam Commissielid [email protected]
Duurzaamheid
Arnaud Schuurman Commissielid [email protected]
Ben van Donselaar Commissielid
Familietoernooi
Dorreke Hachmer Commissielid [email protected]
Maddy Verberne Commissielid [email protected]
Sarah Sonnen Commissielid [email protected]
Nanouck Wagemakers-Schmeitz Commissielid [email protected]
Marlene Klok Commissielid [email protected]
Feestcommissie Jeugd
Pepijn Martens Coördinator [email protected]
Marin Bossinga Commissielid [email protected]
Martine van Elten Commissielid [email protected]
Machteld Bijkerk Commissielid [email protected]
Hockeybestuur
Reinoud Imhof Voorzitter [email protected]
Marieke Oudenhuijsen Secretaris [email protected]
Robert Hehakaya Penningmeester pe[email protected]
Niek van Exel Tophockey Jeugd & Senioren [email protected]
Sofie van Essen Breedte Hockey Jongste Jeugd [email protected]
Caroline Hofsté Breedte Hockey Jeugd [email protected]
Daniel Mens Breedte Hockey Senioren [email protected]
Emile Voogt Clubbeleving/Vrijwilligers [email protected]
Peter de Bruin Communicatie & PR [email protected]
Horeca
Rick Koudijs Barcommissie [email protected]
Corné Jansen Barcommissie [email protected]
Inkoop
Arnaud Schuurman Zaal, kleding & materialen [email protected]
Anne van Campenhout Top Hockey Jeugd
Ledenadministratie
Yanjuan (Jane) Xu Algemeen [email protected]
Ledenwerving
Denise Hijman Studenten [email protected]
Astrid van Barneveld Sjors Sportief [email protected]
Lustrumcommissie 2022
Angelique van Velsen Commissielid [email protected]
Jacqueline Bloem Commissielid [email protected]
Janneke Carstens Commissielid
Saar de Vries-Gerritsen Commissielid
David van Schelven Commissielid
Emile Voogt Commissielid
Geert Friebel Commissielid
Bart de Schepper Commissielid [email protected]
Materiaalcommissie
Anja Zweers Coachmappen
Jacco Verpoorte Keepersmateriaal O9 - O10
Tanja van Norden Keepersmateriaal O12 - O18 [email protected]
Daniel van Blitterswijk Keepers-/Trainingsmateriaal
Renske Bakker Trainingsmateriaal Jongste Jeugd
Maaike Berends Trainingsmateriaal Jeugd
Martine van Willenswaard Trainingsmateriaal Jeugd/Senioren
Michel Hilberink Trainingsmateriaal Jeugd/Senioren
Gerard Uiling Reparaties
Julie Raap Trainerscontracten
Kathelyn van der Ham Trainersjassen
Dana-Anne de Gast Zorgtassen
Eveline Augustus Commissielid
Medische commissie
Erin van Wesemael-suijkerbuijk Commissielid [email protected]
Mauri Witt Commissielid [email protected]
Jesper Wallet Commissielid [email protected]
Dana-Anne de Gast Coördinator [email protected]
Officemanager
Astrid van Barneveld Algemeen [email protected]
Schaerweijde Communicatie Team (SCT)
Pers
Peter de Bruin Perscontacten [email protected]
Publishers
Suzan van Zeist FB, Weekly, Site/App [email protected]
Astrid van Barneveld Site/App [email protected]
Isabelle van Schelven Instagram
Godert von Weiler Weekly, Narrowcasting
Redactie
Peter de Bruin Algemeen, Sponsors, Club32, Donateurs, Eindredactie [email protected]
Suzan van Zeist Algemeen, Website, Horeca, Arbitrage, Eindredactie [email protected]
vacature Top Senioren & Junioren
Joost Roselaers Jongste Jeugd & Interviews
Ruth Bisschop Jongste Jeugd, Junioren, Eindredactie
Margit Colnot Senioren/7'ns, G- & Sponsors
Floor Voogt-Berendsen Keepers
Speakers/DJ
Michael van der Knoop Speaker
Ernst van Splunter Speaker
Bertus Been Speaker
Mels van Bergen DJ
vacature DJ
Techniek
Godert von Weiler Site/App
Video/Beeld
Rutger Dalenoord Algemeen
Frank Mulder Wedstrijdvideo
Vormgeving
Godert von Weiler Coördinator, Weekly
Isabelle van Schelven Commissielid, Weekly
Shoot out competitie
Peter Dieleman Coördinator [email protected]
Sponsoring
Brede Schouders
Duco van Oosterhout Coördinator [email protected]
Jeroen Verdonk Algemeen [email protected]
Rutger Dalenoord Algemeen [email protected]
Club32
Sytze van der Aa Voorzitter [email protected]
Lieke van Dijk Secretaris
Pieter van Essen Penningmeester
Britt van Donselaar Algemeen
Sponsorcommissie
Jeroen Verdonk Coördinator [email protected]
Michiel Schouten Commissielid [email protected]
Rutger Dalenoord Commissielid [email protected]
Jeroen van der Helden Commissielid Penningmeester sponsorcommissie [email protected]
SVR (Sportiviteit, Veiligheid & Respect)
Joost Roselaers Commissielid [email protected]
Susanne Visscher Commissielid [email protected]
Liesbeth Hartog Commissielid [email protected]
Maaike Bekkers-moman Commissielid [email protected]
Top Hockey Jeugd
Razwan Ahmed Technisch Manager Tophockey Jeugd O14 - O16 - O18 [email protected]
Tanja Hart Lijncoördinator Top Hockey Jeugd O14 - O16 - O18 [email protected]
Jelle Sprée Technisch coördinator Top Hockey Jeugd O14 - O16 - O18 [email protected]
Marieke Zuidema Mentale begeleiding
Joyce Saris Specialisatie & Groei
Top Hockey Senioren
Châtal de Wolf Coördinator [email protected]
Hielke Bruin Organisatie [email protected]
Albert Kees Manenschijn Coach H1
Etienne Willems Assistent Coach H1
Pepijn Sigtermans Manager H1 [email protected]
Wouter van Voorst Coach D1
Tomás Poggio Van Deventer Assistent Coach D1
Jacqueline Bloem Manager D1 [email protected]
Topavond
Michael van der Knoop Commissielid [email protected]
Annemiek van Dedem Commissielid [email protected]
Tuchtcommissie
Michiel Schouten Commissielid voor zaken die buiten het veld gebeurden [email protected]
Olivier Vermeulen Commissielid voor zaken die buiten het veld gebeurden [email protected]
Kees van der Lee Commissielid voor zaken die buiten het veld gebeurden [email protected]
Peggy Corstens Commissielid voor zaken die buiten het veld gebeurden [email protected]
Tuchtzaken
Nicole Lisman Commissielid voor zaken die op het veld gebeurden [email protected]
Valkentoernooi
Marieke Zuidema Commissielid [email protected]
Hester Knapper Commissielid [email protected]
Karlijn Coelingh Bennink Commissielid [email protected]
Chantal Plas Commissielid [email protected]
Idoena Vankan Commissielid [email protected]
Remy Klijnhout Commissielid [email protected]
Veldplanning
Nanja Njio Trainingen & Wedstrijden Maandag - Vrijdag [email protected]
Brechtje Renzema-Martens Wedstrijden Zaterdag [email protected]
Brechtje Renzema-Martens Wedstrijden Zondag [email protected]
Verenigingsmanager
Arnaud Schuurman Algemeen [email protected]
Vertrouwenspersonen Schaerweijde
Merel Veen Commissielid [email protected]
Michiel van Eersel Commissielid [email protected]
Marja Verdonk Commissielid [email protected]
Dana-Anne de Gast Commissielid [email protected]
Vrijwilligersbureau
Maarten Kruyt Commissielid [email protected]
Gijs Speelman Commissielid [email protected]
Anne-Marie Brueren Commissielid [email protected]
Yvette van Eck Commissielid [email protected]
Wedstrijdleiding
Brechtje Renzema-Martens Wedstrijdsecretaris Jongste Jeugd [email protected]
Brechtje Renzema-Martens Wedstrijdsecretaris Jeugd [email protected]
Brechtje Renzema-Martens Wedstrijdsecretaris Senioren [email protected]
Brechtje Renzema-Martens Wedstrijdplanning [email protected]
Brechtje Renzema-Martens Manager Wedstrijdleiding [email protected]
Zaalhockey
Marieke Oudenhuijsen Zaalcommissaris
Erica Broeder Coördinator [email protected]
Arnaud Schuurman Inkoop Zaal
Nanja Njio Zaalplanning
Lenie Pierik Planning Trainers
Brechtje Renzema-Martens Wedstrijdsecretaris Zaal [email protected]